t4studio - drukarnia Sklep

Wyceny niestandardoweChcesz złożyć zapytanie o zamówienie niestandardowe? Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły. Wyślij maila podając niezbędne dane, a przygotujemy wycenę specjalnie dla Ciebie. Ze względu na specyfikę pracy cena i termin relizacji może być różny.

Aby ułatwić i usprawnić proces wyceny pamiętaj o szczegółowym opisaniu zamówienia zaczynając przede wszysktim od typu produktu, nakładu, formatu/rozmiaru, rodzaju papieru itp. Każda dodatkowa wskazówka jest ważna.

Wyślij maila

www.udruk.pl

Przejdź do sklepu.      Przejdź do naszego sklepu na Allegro.

System zamówień on-line daje możliwość natychmiastowego zamawiania najpopularniejszych produktów. Na tej liście jednak oferta się nie kończy, jeśli chcesz zrealizować zamówienie o parametrach nie występujących na żadnej ze stron sklepu opisz je możliwie najbardziej szczegółowo w formularzu, a my zobaczymy co da się zrobić.

Jeżeli wśród naszych propozycji nie ma produktu spełniającego Twoje oczekiwania, razem na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Rejestracja w drukarni zajmie ci tylko 2 minuty. Zarejestruj się i ciesz się pełnym dostępem do panelu klienta. Śledź na bieżąco statusy twoich zamówień oraz otrzymuj powiadomienia na e-mail.

Przejdź do sklepu.      Przejdź do naszego sklepu na Allegro.